Doładuj swoje konto nową energią:

Pożyczka na
dowolny cel
konsumencki

Możliwość
skonsolidowania
innych zobowiązań

Kwota
od 500 zł
do 255.000 zł

Możesz rozłożyć
spłatę na okres
od 3 do 120 miesięcy

Możliwość uzyskania
pożyczki bez zaświadczenia
o dochodzie
wyłącznie na dowód osobisty

Gotówka
dostępna nawet
w 20 minut

SKOK ENERGIA zmienia się dla Was! Stając się KASĄ DOBRYCH PRAKTYK, jako jedna z pierwszych na polskim rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta, gwarantując już teraz nową jakość usług kredytowych - uczciwych, przejrzystych i zrozumiałych dla każdego.

Działalności SKOK Energia przyświeca idea „NEO” – naszymi wartościami są: NOWOCZESNOŚĆ, ETYKA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Co to oznacza w praktyce? Ty bierzesz kredyt gotówkowy w 20 minut, a środki przeznaczasz na dowolny cel.

NOWOCZESNOŚĆ: Cenimy Twój czas, dlatego do minimum skracamy procedury przyznawania pożyczki oraz ograniczamy formalności, biorąc jednocześnie odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, a warunki spłaty dopasowujemy do Twojej zdolności kredytowej. To nowoczesne podejście do pożyczki – szybkiej, a jednocześnie lekkiej.

ETYKA: Twoje bezpieczeństwo finansowe nie jest nam obojętne, dlatego gwarantujemy sprawiedliwe ceny bez ukrytych kosztów i gwiazdek. Dajemy przejrzystą, zrozumiałą dla każdego umowę, a także dzielimy się z Tobą wiedzą niezbędną, by wziąć świadomie kredyt i uniknąć spirali zadłużenia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Wierzymy że pożyczką z dobrą energią zasilamy budżety domowe naszych Klientów w sposób uczciwy i nadmiernie nieobciążający. Dlatego też gwarantujemy prosty, zrozumiały język umowy kredytowej i indywidualnie ustalamy transparentne zasady przyznawania środków. Zapewniamy także profesjonalną pomoc w wychodzeniu z zadłużenia.

SKOK ENERGIA – dajemy coś więcej niż pożyczki, dajemy finansowe wsparcie i edukację.

Naszym klientom, niezależnie czy ich wniosek kredytowy została odrzucony, czy rozpatrzony pozytywnie, dajemy opracowane przez ekspertów Kasy, uproszczone i zebrane w krótkiej formie listy edukacyjne. Dzięki SKOK Energia:

Znajdź nas również
na Facebooku
Znajdź najbliższą
placówkę